به گزارش خبرگزاری هزار سنگر ؛  نفیسه السادات حسینی مطلق، مدیریت خواهران بسیج دانشجویی مازندران امروز ( ۱۳اردیبهشت ) در خصوص برگزاری نشست پویش، به خبرنگار شبستان گفت: این نشست صمیمی و چهره به چهره با حضور جانشینان خواهر، مربیان حلقه های صالحین و دانش آموختگان دوره های طرح ولایت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان برگزار خواهد شد.

وی این نشست به همت بسیج دانشجویی استان روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۴و ۱۵ اردیبهشت ماه جاری در جهت افزایش مهارت افزایی در بخش های فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و تشکیلاتی در دانشکده علوم قرآنی شهرستان آمل برگزار می شود.

حسینی، بستر سازی مناسب برای فرهنگ سازی و رفع مشکلات و معظلات فرهنگی و اجتماعی موجود در بین دختران و خانواده ها و بینش افزایی در این زمینه را از مهمترین اهداف این نشست برشمرد.

وی، تربیت نیروهای طراز انقلاب، نهضت روشنگری، اخلاق تشکیلاتی،کارگاه آموزشی برای مربیان حلقه های صالحین، شیوه ها و راهکارهای جذب دانش آموختگان دوره های طرح ولایت،الزامات اثرگذاری دانش آموختگان دوره های طرح ولایت در دانشگاه ها با تکیه به بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) را محورهای نشست پویش اعلام کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد